Здоровое питание

Как правильно питаться, что бы сохранить здоровье и похудеть, новости о здоровом питании, самые здоровые рецеты

Як закохуються знаки зодіака.

06.10.2015 в 21:53

Візьміть На замітку, якшо вас угораздить закохатися.

Овен.
Овен закохується спокійно. Це той рідкісний випадок, коли овен відкладає убік свій вогненний темперамент і спокійно сидить на березі річки з травичкою в зубах, поки повз не пропливуть трупи всіх суперників. Після Чого овен ліниво підходить до об'єкту своєї пристрасті і недбало каже: "Пішли в кущі, Розпишемося".

ТІЛЕЦЬ.

Тілець закохується Люто. Об'єкт кохання повинен належати Тільцю повністю - з усіма потрохами і кредитками. Бо інакше. О, ні, ти не хочеш цього знати. Пристрасть Тільця живе за заповітами Маленької Розбійниці: "Я Накажу відшмагати Тебе Батогами, і ти Полюбиш Мене, як Миленька". Полюбиш, я сказала! Так що Тільцям завжди відповідають взаємністю (інакше страшно, дуже страшно. А якщо раптом і йдуть від Тільців, то навшпиньки, під покровом ночі і в тому одязі, в якому були.

Близнюки.
Близнюки закохуються щиро. І Назавжди. "Назавжди" триває приблизно півроку, а об'єктів щирої любові може бути, наприклад, двоє. Але їх обох дійсно абсолютно щиро люблять. Для близнюка абсолютно нормально вранці ридати за однією накосячившою вічною Любов'ю, а ввечері різати Вени через вічне кохання номер два. Причому, горе в обох випадках абсолютно непідробне. А хто цього не розуміє, той водолій.

Рак.
Рак закохується обережно. Повзає По колу, не наближаючись, і обережно клацає клешнями: "а раптом це не вона? ", "А якщо ми з нею це саме, а я потім зрозумію, що це не вона? Об'єкт кохання ці переміщення стомлюють трохи більше, ніж зовсім, так що ймовірність романа залежить від терпіння обранця (-ці) раку. Але особливо терплячі будуть винагороджені - закоханий рак здатний покласти весь світ до ніг коханої. Втім, Процес перекладання світів під ноги улюбленої йде за звичною схемою: "а раптом цей світ нудний? ", "А раптом кохана дихає хлором, і їй взагалі не потрібен другий кисневий світ? " і Так роками, роками.

Лев.
Лев закохується знехотя. Тобто, зрозуміло, що це корисно для здоров'я, але сучасний суспільний договір пропонує закоханим рівні права. Леву абсолютно не зрозуміло, як можна Мати рівні права з цими нікчемами. З іншого боку, якщо сказати чарівну фразу: "А Давай, ти Будеш Зверху" (не тільки в контексті сексу), лев автоматично приймає тебе в зграю, що гарантує смачні печеньки та інші ніштяки. Оскільки Леви, як правило, дійсно круті до неможливості.

ДІВА.
Діва закохується, Як в останній раз. Закохана Діва з порога надає об'єкту пристрасті в безроздільне користування свої руку, серце, друзів, дітей від першого шлюбу і двоюрідну тітку з Жашкова. На боязке питання: "а тітка- то, тітка навіщо? ", Закохана, але все ще розважлива, Діва відповість, що в господарстві ще й не такі речі раптово пригодяться. Якщо Раптом об'єкт пристрасті втікає, Діва буде страждати і смиренно пару років почекає, що об'єкт передумає. До речі, передумати і повернутися до Діви - це правильне рішення.

Терези.
Терези закохуються з любові до мистецтва. Тому що роман - це красиво. А красивий роман - взагалі зашибісь. Терези будуть красиво залицятися, красиво займатися сексом і красиво йти в ніч назавжди. А потім красиво повертатися. Загалом, затрахають до неможливості. Але ні в якому разі не зі зла - просто життя коротке, і треба спробувати все. Адже все таке смачне.

Скорпіон.
Скорпіон закохується в обідню перерву. Між Драмгуртком і гуртком з фото. Крім Того, скорпіон закохується дуже технічно: швидкий вибір жертви, точковий укол в серце, і ось жертва вже корчиться в агонії, благаючи: "Ну візьми Мене". Скорпіон радісно бере, цілує в пупок і тікає на йогу.

СТРІЛЕЦЬ.
Стрілець воліє Не закохуватися взагалі. Тому що все буде погано. Все буде дуже погано, як завжди. Якщо Стрілець Все-таки примудриться закохатися, він буде чуйно прислухатися - а вже все погано? Або поки ще нормально? Чи Все-таки ні, о боже. Але якщо раптом Стрільцеві вдасться перестати проектувати моторошний досвід попередніх закоханостей на кожного поточного обранця, всі інші знаки будуть сумно і заздрісно курити в кутку.

КОЗЕРІГ.
Козероги закохуються раціонально. Жодних ось цих от - тидищ, блискавка, як з цебра облило і метелики в животі. Козеріг знає, що Метелики в животі суперечать фізіології, а перш ніж закохуватися, потрібно як слід вивчити тактико -технічні характеристики передбачуваної раптової пристрасті. Помилково вважати, що козероги травоїдні. О, ні. Вони сидять на гілці, як ягуар, і можуть придивлятися до здобичі роками, щоб потім зробити точний стрибок - і ось жертва вже лежить з розірваним горлом (закреслено) без трусів і шепоче: "Я теж Тебе Люблю".

Водолій.
Водолії Закохуються правильно. Всі інші Знаки бачать закоханість приблизно так: "Я Тебе Люблю, Значить, ти Повинен мені Свій час, Увагу, гаманець і все інше, що у Тебе є". Водолій же вважає, що якщо у когось закохався, то повинен про нього піклуватися. Вони володіють фантастичним даром - навіть коли роман в самому розпалі, не ображатися, якщо коханий (- а) вже цілих сорок хвилин не дзвонить. А на пізні приходи реагує приблизно так: "завтра теж завал на роботі? Ось, візьми з собою цей бутерброд з сиром". І Бутерброд дійсно з сиром, а не зі стрихніном.

Риби.
Риби закохуються класично. За чітким канонами любовних романів - щоб пристрасть, гормони, розірвані сорочки, щастя, біль і криваві соплі. Важливий момент: об'єкт закоханості повинен бути максимально важкодоступний: жити в іншому місті, ще краще - в іншій країні, а в ідеалі, летіти з дослідницькою місією на марс. Риба повинна страждати і долати перешкоди, інакше немає ніякого сенсу ворушити зябрами. Після романів з Рибами залишається випалена пустеля, вкрита товстим шаром безбарвного попелу. І тільки криваві соплі Яскравими кульками літають десь на орбіти фобоса.

Читайте далее о днях здорового питания http://zdorovoe-pitanie.ru-best.com/novosti-po-zdorovomu-pitaniyu/den-zd...