Здоровое питание

Как правильно питаться, что бы сохранить здоровье и похудеть, новости о здоровом питании, самые здоровые рецеты

Де взяти сили на зміни?

10.05.2016 в 18:25

Відомо, що Все тримається на енергії. Наш життєвий тонус, здатність діяти і тверезо мислити - це рівень вільної енергії в організмі. Так як на цей впливати рівень?

Класична відповідь фахівців: вода, дихання, харчування і регулярні фізичні навантаження.

Від Нас вимагається правильно робити (більше пити, якісно харчуватися, глибоко дихати і займатися спортом), і тіло "прозріє", давши нам потужний приплив внутрішньої сили і бажання звернути гори.


Так ось, я відповідально заявляю, що цього н - е - д - о - с - т - а - т - н -ь- о. це важлива частина життя, щоб відчути себе краще і запустити процес змін. Це крок до більш здорового рівня життя, але ключ до джерела внутрішньої сили і драйву знаходиться в іншому.

В людині прихований колосальний резерв внутрішньої міці, але багато хто з нас ніколи до неї навіть не доторкнеться.

Протягом вже тривалого часу я так чи інакше різні підходи і практики в підвищенні енергетики вивчала. Не скажу, що багато перепробувала особисто, але певний досвід є. плюс, що завжди мене відрізняє, так це активне спостереження. Шаблони в стилі є у людини освіта чи ні, добилася вона чогось в загальноприйнятому сенсі або все ще попереду - мені все це цікаво меншою Мірою, а що по - справжньому приваблює, так це блиск в очах тут і зараз, внутрішній драйв, зарядженість зсередини. Є Люди, які світяться. До них тягнешся. А можна бути в міру здоровим, добре виглядати, але при цьому залишатися абсолютно дерев'яним всередині. Ні міці, ні Сили, ні підйому в таких очах не видно.

З цікавістю і задоволенням я активно спостерігала як за практикуючими (йога, енергетичні практики, сироїдіння, вегетаріанство, медитації, байдикування на островах) і за творцями (бізнес, проекти, творчість, викладання (тієї ж йоги, практик і т. п. ), так і за самою собою в різні періоди життя, і знаєте, мені хочеться прокричати цей висновок, щоб ви напевно розчули:

Сила ДАЄТЬСЯ на справу.
Одного разу ця проста, але не така очевидна відповідь буквально приголомшила мене своєю присутністю.

Поки вам нема на що витрачати силу - ви її не знайдете.

Мені навіть здається, Це захисна функція організму. Куди ви будете прикладати сильний заряд? На муки від власних сумнівів? Силі потрібен Прикладний вихід.

Чим більший масштаб бачення себе і свого вкладу в світ, тим більше енергії.

Є Люди взагалі далекі від способів підвищення енергетики, життєвого ентузіазму і піднесення, помічали? Суть не стільки в практиках (які дуже хороші, але, повторюся, є недостатніми), а саме в регулярному використанні отриманої енергії.

Давайте начистоту: навіщо вам сила, тонус, енергія, драйв, ентузіазм?

Є Хороша аналогія від індійських мудреців:

Людина стоїть перед життям, як перед безмежним океаном, але в руках у неї тільки чайна ложка.

Енергії безліч, Та ось тільки запити у нас смішні. Скільки Змогли, стільки і забрали.

Ще Раз.

Навіщо Вам сили? Куди ви будете їх прикладати? Як витрачати?

Наші цілі Визначають наші сили, хочемо ми цього чи ні.

Якщо ви Хочете почувати себе бадьорим і енергійним і для цього починаєте займатися спеціальними практиками, але при цьому толком не знаєте, навіщо вам все це, то і сил у вас буде рівно на те, щоб займатися цими практиками. Теж не погано. Але слова "міць" і "драйв" з іншої опери. Я пишу це саме для тих, хто може відчути тонку грань.

Якщо Займатися підвищенням енергії задля підвищення енергії - вона буде триматися на посередньому рівні, достатньому для підтримки поточної життєдіяльності (включаючи ці заняття. Проривні Сили, ентузіазм і спрага життя з'являються в той момент, коли Людина знаходить свою мету і починає до неї рухатися.

Сила дається на справу.

Іншими Словами, коли ви приймаєте тверде рішення перевернути гори, ви раптом виявляєте, що здатні на це. Не спочатку сила, міць і драйв за допомогою практик, а потім "я Подумаю, чим би Зайнятися з Таким Ресурсом", а з точністю до навпаки - спочатку Людина вирішує все змінити, приймає рішення, в який бік рухатися і куди, і з кожним кроком, зробленим в обраному напрямку, вона починає відчувати підйом зсередини.

Але мова не про поверхневі мрії, які в епоху Інтернету вже розповзлися по свідомості як вірус: прочитав статтю, загорівся і забув в лічені хвилини, а саме про серйозний намір, план дій і усвідомлений рух, включаючи терпіння пройти цей шлях до кінця. Тут і енергетичні практики в допомогу, як прекрасний інструмент дозарядки батарей, але основне джерело енергії криється все-таки в іншому.

Давайте прямо: коли в житті "все Добре, але нічого Хорошого", запустити цей процес вкрай складно. З пекла вириватися куди легше, якщо раптом ви в нього залетіли, як би абсурдно це не звучало. Необхідний Дуже серйозний намір стати людиною, яка реалізує свій потенціал на повну потужність. Відсутність Страху ставити великі цілі. Зухвалість Мріяти по - великому, а головне треба перестати економити сили і не боятися віддатися процесу руху з головою. І тоді є Шанс на практиці дізнатися відповідь на питання: "хто я? Людина - це істота з безмежними можливостями і колосальною силою, що має все необхідне для самовідновлення і самонаповнення, здатна змінювати будь -які обставини і майстерно творити свій досвід, отримуючи при цьому величезне задоволення і ділячись ним з оточуючими.

Читайте далее о правилах здорового питания http://zdorovoe-pitanie.ru-best.com/pravila-zdorovogo-pitaniya/pravila-z...