Здоровое питание

Как правильно питаться, что бы сохранить здоровье и похудеть, новости о здоровом питании, самые здоровые рецеты

Список хороших книг із саморозвитку.

09.04.2016 в 19:50

1. нейл фіоре - "Легкий спосіб Почати Нове Життя".
Про що? Ми часто обіцяємо собі привнести щось нове у своє життя - записатися в спортклуб або кинути курити, - але рідко хто дійсно доводить почате до кінця. Прийти до фінішу, вважає американський психолог нейл фіоре, нам заважають не тільки звички, а й особливості роботи нашого мозку. Ми любимо відкладати справи, боїмося невідомості - в загальному, самі ускладнюємо своє життя. Як позбутися від цього "Багажу", і вчить книга фіоре.


Навіщо Читати? Щоб змінити своє ставлення до життя, стати продуктивнішим і відкритися всьому тому новому, чого ми так довго не могли досягти.

2. Джеймс шуров'єскі - "Мудрість Натовпу".
Про що? Ми звикли вживати слово "натовп" в негативному сенсі. В автора книги джеймса шуров'єскі інша думка. Провівши історичні, економічні і психологічні дослідження, Американський журналіст прийшов до висновку: коли ми разом, ми приймаємо більш грамотні рішення. Скажімо, якщо ви рухаєтеся В потоці людей, які покидають стадіон після футбольного матчу, то навряд чи заблукаєте: натовп абсолютно точно виведе вас по правильному шляху. У цій книзі по саморозвитку розібрані і інші приклади, які дозволять по-новому поглянути на соціум і навчать отримувати вигоду з багатьох ситуацій.

Навіщо Читати? Щоб перестати боятися натовпу і дратуватися від товкучки в транспорті. Розуміння колективної психології Також допоможе вам налагодити відносини з колегами і розвинути свої розумові здібності.

3. Тіна Силіг - "Зроби Себе сам".
Про що? У своїй книзі Тіна Силіг, професор стенфордського університету, активно ділиться з читачами секретами підприємництва та новими шляхами до успіху. Але її основна думка зовсім не в тому, що кожному необхідно прагнути до великого бізнесу. Зробити себе самому, на думку Тіни, значить пробувати нове, розширювати межі мислення і не думати про себе як про Людину, яка не може змінюватися. Автор пропонує нам використовувати будь - який шанс проявити себе і уникати рамок, які нам так охоче ставлять суспільство, керівники або члени сім'ї. Тіна згадує студентську звичку ставити питання " Чи будуть це питати на іспиті? І Радить ніколи не втрачати можливості "Бути Приголомшливим", тобто дозволити собі проявляти здатності в повну силу.

Навіщо Читати? Щоб знову стати творчою особистістю, якою від природи кожен з нас є до того, як звикає мислити "як всі". У перспективі це приведе вас до успіху і повної самореалізації.

4. Кейт Ферацці - "Ніколи не їжте поодинці".
Про що? Користуватися особистим знайомством (блатом) при просуванні не так давно вважалося майже аморальним, нас вчили, що важливіше те, що ти робиш, а не з ким ти знайомий. Однак про те, що одне іншому не заважає, а, скоріше, допомагає, згадувалося нечасто. Можна бути професіоналом, але так і залишитися непоміченим; красунею і розумницею, про позитивні якості якої знає обмежена кількість чоловіків; хорошою людиною, з якою важко спілкуватися і боротися зі своєю самотністю. Зв'Язки і знайомства дійсно вирішують дуже багато. Як правильно заводити і підтримувати їх, використовуючи нехитрі навички спілкування, докладно розповідає успішний бізнесмен Кейт Ферацці.

Навіщо Читати? Щоб навчитися спілкуватися і якщо вже не влаштувати свою кар'єру і особисте життя, то хоча б їх суттєво полегшити.

5. Регіна Бретт - "Бог ніколи не моргає".
Про що? У цій книзі по саморозвитку американська журналістка Регіна Бретт, яка перемогла онкологічний діагноз, зібрала свій життєвий досвід. І Узагальнила його в 50 уроках, слідуючи Яким ми можемо стати щасливими. Мабуть, головний з них - вміння жити зараз, не відкладаючи нічого для "Особливого Випадку" або покладаючись на далеке "зроблю це, коли вийду заміж/зміню роботу/переїду, подорослішаю (потрібне підкреслити) ". Зрозуміло, що У Регіни були на це всі підстави - хвороба не залишала їй іншого виходу. Але зробити те ж саме можемо і ми, не чекаючи такого ж імпульсу від долі, який був у автора.

Навіщо Читати? Щоб почати жити повним життям, не відкладаючи нічого на потім. Потім, Як відомо, може і не бути. То навіщо ризикувати?

6. Кен Робінсон - "Покликання".
Про що? Покликання, вважають психологи, це зустріч здібностей і пристрасті. Тобто коли "Справа, яка Дуже подобається" і "справа, яка Чудово виходить", збігаються. Пам'ятаєте фразу конфуція "Вибери собі Справу до душі, і тобі ні дня не Доведеться Працювати"? Як це зробити, у своїй книзі розповідає Кен Робінсон, провідний експерт в області творчого мислення, освіти та інновацій.

Навіщо Читати? Щоб краще зрозуміти себе, знайти своє покликання, реалізуватися в ньому і горіти улюбленою справою. І більше Жодного дня не працювати.

7. Келлі Макгонігал - "Сила волі: як Розвинути і зміцнити".
Про що? Від нашої Сили волі в буквальному сенсі залежить все: фізичне здоров'я, фінансовий успіх, кар'єра, відносини з оточуючими - якщо, звичайно, ви не плануєте провести життя невибагливої амеби. Ось тільки розвинути силу волі вдається небагатьом: куди частіше ми здаємося на півдорозі. Як досягти наміченої мети, знає автор книги, професор стенфордського університету Келлі Макгонігал (не плутати з "Британськими Вченими". Вона узагальнила результати новітніх досліджень в галузі прикладної психології, додала трохи історії, цікавих фактів і тонкого гумору, в результаті чого і з'явилася ця надзвичайно корисна книжка.

Навіщо Читати? Щоб розвинути в собі не тільки силу волі, але і Масу супутніх якостей: терпіння, зібраність, пунктуальність. А ще, щоб побороти лінь і знайти в собі сили на все те, що завершити так і не вдавалося.

8. Стів Харві - "Роби як жінка, Думай як чоловік".
Про що? Стів Харві, провідний суперпопулярної В США передачі про стосунки статей, прямо і детально відповідає в цій книзі на питання, які так давно нас мучать: що насправді думають чоловіки про стосунки з жінками? Що ви Можете, а чого не повинні вимагати від свого чоловіка? Які п'ять питань потрібно поставити чоловікові, щоб зрозуміти, наскільки серйозні його наміри?

Навіщо Читати? Щоб краще розуміти чоловіків і способи вираження їхньої любові. Можливо, після прочитання книги, ви переглянете свої погляди на відносини, "перемалюєте" портрет ідеального чоловіка і, нарешті, налагодите особисте життя.

9. Х'ю Вебер - "З Чувака в отці".
Про що? Народження дитини - велика подія в житті кожної сімейної пари. І Бути до нього готовим потрібно обом батькам. Як правило, у жінок великих проблем з підготовкою (моральною і фізичною), не виникає, а от чоловіки, почувши про дві смужки на тесті, нерідко відчувають себе втраченими. В себе і зробити перехід від безтурботного життя до батьківства допоможе ця книга прийти. Турботливим дружинам досить залишити її на видному місці, і процес "Переродження" буде запущений.

Навіщо Читати? Щоб допомогти партнеру (та й собі) скоріше звикнути до нової ролі батьків і налаштуватися на правильну "Хвилю".

10. Володимир Яковлєв - "Вік Щастя".
Про що? Автор правильно зазначає: перші 30 років життя - це час навчання і накопичення досвіду. Другі Тридцять на йдуть самореалізацію. Однак з огляду на те, що середня тривалість життя - 80-90 років, після 60 у людини як і раніше є ще третина життя. Як прожити довго і максимально використовувати всі ці частини - залежить тільки від вас. У книзі по саморозвитку зібрані історії людей різного віку і національностей, з яких нам варто брати приклад вже зараз, не чекаючи, поки ми станемо ровесниками героїв. Навіщо Читати? Щоб сформувати правильне ставлення до віку, перестати боятися старості і насолоджуватися життям.

Ещё читайте об основах здорового питания по ссылке http://zdorovoe-pitanie.ru-best.com/novosti-po-zdorovomu-pitaniyu/osnovy...